Egyesületi élet

Kezdőlap Fórumok Szolgálati közlemények Egyesületi élet

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 37 hozzászólás, 16 résztvevő. Utolsó frissítés:  Horse Whisperer 5 hónapja, 3 hete telt el.

8 bejegyzés megtekintése - 31-38 / 38
  • Szerző
    Bejegyzés
    M.G. Rooster
    M.G. Rooster
    Résztvevő

:bye: Ez egy e-mailcím. Én is rákattintottam először, de nekem sem dobta fel a levélírást, így aztán kimásoltam, és simán küldtem egy emilt erre a címre.  :mail:

Szóval M.G. Rooster és Déli Napsugár is kérne!  :good:

The Gunman
    Résztvevő

Rákattintottam arra a helyre ahol az új igazolványokat lehet igényelni,de nálam nem működött.Nem is tudom hogy leszek meg ilyen igazolvány nélkül.Segítség!!

Tag

Nagyon szépen köszönjük!!! Melyik email címen? Az enyém szita.laszlo.tamas@gmail.com

Tag

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Szita hozzászólása:</div>
    Kedves Füstölgők! Dél-baranyában, az országhatár szélén szeretnék létrehozni egy csapatot, akikkel megalapoznánk a feketelőporos életet. Nagybudmér határában van egy működő lőtér, aminek vezetősége elindította az engedélyezési eljárást az elöltöltősöknek. Tudomásom szerint, május körül lesz meg az engedély. Kérek szépen mindenkit, ha van olyan ismerőse, barátja, rokona, aki a környéken lakik (Harkány, Siklós, Villány, Bóly, Mohács, Kölked és vonzáskörzetük) említse meg nekik a lehetőséget és keressenek meg a szita.laszlo.tamaskukacgémailpontkom címemen! Mivel még semmink sincs, pénzünk sem nagyon, (a saját Remington NMA 1858 revolveremen, párom és néhány barátom lelkesedésén kívül ezért nagyon hálásak lennénk, ha bármilyen irodalmat, eszközt, amit esetleg már nem használtok, meguntatok, nem szerettek, elavult, hibás de valamire használható, stb. felajánlnátok. Érte megyünk, vagy postaköltséget fizetünk. Köszönöm előre is a támogatást!

Nagyszerű kezdeményezés! Mivel az egyesületnek szüksége lesz egy saját tulajdonú fegyverre, szeretnék felajánlani egy kissé vérestorkú, de még működő használt Remingtont a célra. Ezt tudjátok majd használni az engedélyezés elindítására. Keress mailben! Üdv SC

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Kedves Füstölgők! Dél-baranyában, az országhatár szélén szeretnék létrehozni egy csapatot, akikkel megalapoznánk a feketelőporos életet. Nagybudmér határában van egy működő lőtér, aminek vezetősége elindította az engedélyezési eljárást az elöltöltősöknek. Tudomásom szerint, május körül lesz meg az engedély. Kérek szépen mindenkit, ha van olyan ismerőse, barátja, rokona, aki a környéken lakik (Harkány, Siklós, Villány, Bóly, Mohács, Kölked és vonzáskörzetük) említse meg nekik a lehetőséget és keressenek meg a szita.laszlo.tamaskukacgémailpontkom címemen! Mivel még semmink sincs, pénzünk sem nagyon, (a saját Remington NMA 1858 revolveremen, párom és néhány barátom lelkesedésén kívül ezért nagyon hálásak lennénk, ha bármilyen irodalmat, eszközt, amit esetleg már nem használtok, meguntatok, nem szerettek, elavult, hibás de valamire használható, stb. felajánlnátok. Érte megyünk, vagy postaköltséget fizetünk. Köszönöm előre is a támogatást!

Nagyszerű kezdeményezés! Mivel az egyesületnek szüksége lesz egy saját tulajdonú fegyverre, szeretnék felajánlani egy kissé vérestorkú, de még működő használt Remingtont a célra. Ezt tudjátok majd használni az engedélyezés elindítására.  Keress mailben!

Üdv

SC

Tag

Kedves Füstölgők!

Dél-baranyában, az országhatár szélén szeretnék létrehozni egy csapatot, akikkel megalapoznánk a feketelőporos életet. Nagybudmér határában van egy működő lőtér, aminek vezetősége elindította az engedélyezési eljárást az elöltöltősöknek. Tudomásom szerint, május körül lesz meg az engedély.

Kérek szépen mindenkit, ha van olyan ismerőse, barátja, rokona, aki a környéken lakik (Harkány, Siklós, Villány, Bóly, Mohács, Kölked és vonzáskörzetük) említse meg nekik a lehetőséget és keressenek meg a szita.laszlo.tamaskukacgémailpontkom címemen!

Mivel még semmink sincs, pénzünk sem nagyon,  (a saját Remington NMA 1858 revolveremen, párom és néhány barátom lelkesedésén kívül ezért nagyon hálásak lennénk, ha bármilyen irodalmat, eszközt, amit esetleg már nem használtok, meguntatok, nem szerettek,  elavult, hibás de valamire használható, stb. felajánlnátok. Érte megyünk, vagy postaköltséget fizetünk.

Köszönöm előre is a támogatást!

traktoros
    traktoros
    Résztvevő

Szia Balázs , mondtad Dorogon, hogy lesz hamarosan januárban egy hasonló rendezvény/lövészet, de elfelejtettem a település nevét és az időpontot, valami Mária…?  :D Szívesen mennék rá, gratulálok amúgy a cikkhez Dorogról, és köszi, hogy beleraktál, jól esett :)

nemeth.balazs
    Kulcsmester

A 2013 november 28. előtti fórum hozzászólásokat az alábbi link alatt találja: http://archiv.kapszli.hu/hu/forum/2-11-1

8 bejegyzés megtekintése - 31-38 / 38