Egyesületi élet

Kezdőlap Fórumok Szolgálati közlemények Egyesületi élet

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 37 hozzászólás, 16 résztvevő. Utolsó frissítés:  Horse Whisperer 5 hónapja, 3 hete telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 38
  • Szerző
    Bejegyzés
    border guard
    border guard
    Résztvevő

Balú 38442 valamint Chari 38443 sz hsz hez:

Azt hiszem a megtalált”korai házi készitésű vizsgabizonyítványhoz “passzol:

Cziglényi Alpár barátunk/és az alapító tagság cca 20-25 fő/ által alapított

A KÁRPÁT-MEDENCEI FEKETE LŐPOROS

HAGYOMÁNYŐRZŐ EGYESÜLET

ALAPSZABÁLYA

Bp.2002.február 9. dátummal.

Egy Bp.környéki általános iskolában volt az alapító gyűlés,/már :bye: nem emlékszem hol?/

szerintem te is ott voltál Chari!!!Néhány régi lövész neve,telefonszáma/még akkor emil,facebook nem járta/ nálam is megvan,bár már régiek,de egy próbát megér :good:

ha valakinek adategyeztetés céljából  kell írjon: cannon56@freemail.hu

Attila :bye:

Te SC! Megvannak még a régebbi fórumok lementve? Mert azokban volt egy rakás régi harcos, névvel, emil címmel együtt, akik azóta jól eltűntek a horizont alatt. Kiáshatnád ezeket, hogy rendezzünk egy amolyan elöltöltős öregfiúk rendezvényt valahol! Baromi jó lenne összevadászni mindazokat, akik az elmúlt 15+ évben jöttek és azután sajnos eltűntek a magyar elöltöltős életből! Nincs már elöltöltő egyesületi élet, sem egész hétvégés ereszd el a hajam dzsemborik, sem hétvégi örömlövészetek! :( Ez talán segítene kicsit felpezsdíteni az életet! Talán.

Szia Chari! Egyetértek veled,valahogy fel kellene támasztani a régi lelkesedést,az eltűnt lövészeket! Én is ezen munkálkodom,tájékoztatom,és fertőzöm feketelőporral a gyanútlan érdelődőket ;-) De viccen kívül,valamit tenni kellene,mert elfogynak a versenyekről a kiváló lövészek… :cry: Aki csak teheti,tegyen ez ellen!! :yahoo:

Én egy évig próbálkoztam az egyik lőtéren, de mindenki csak a gyorsmenetet :yahoo: szerette szereltlőszeressel. Ezért a lőtértulajnak macera volt egy ember miatt intézgetni a lőporos dolgokat. Másik helyen, Kb. 135.000 Forintért (!igen 135.000 forintra jön ki kb. a Vesuvit!)–adnak 1 kg port.  (180Ft egy revkó-/pisztoly-lövés ha a töltet 18gr+1 csapi) A lőtérhasználat még ezen felül van. Egy párórás lövészet így kb 20.000Ft-re jön ki, revolverrel, puskával akár duplája is.

És ez csak a pénzoldala.

Nos?  5let van-e, hogy hogyan?

Talán több westernfilmet kellene nyomatni a fiatalok fejébe, a gagyi eksönfilmek helyett?  :good:   :yahoo:

gunner
    Résztvevő

Te SC! Megvannak még a régebbi fórumok lementve? Mert azokban volt egy rakás régi harcos, névvel, emil címmel együtt, akik azóta jól eltűntek a horizont alatt. Kiáshatnád ezeket, hogy rendezzünk egy amolyan elöltöltős öregfiúk rendezvényt valahol! Baromi jó lenne összevadászni mindazokat, akik az elmúlt 15+ évben jöttek és azután sajnos eltűntek a magyar elöltöltős életből! Nincs már elöltöltő egyesületi élet, sem egész hétvégés ereszd el a hajam dzsemborik, sem hétvégi örömlövészetek! :( Ez talán segítene kicsit felpezsdíteni az életet! Talán.

Szia Chari!

Egyetértek veled,valahogy fel kellene támasztani a régi lelkesedést,az eltűnt lövészeket!

Én is ezen munkálkodom,tájékoztatom,és fertőzöm feketelőporral a gyanútlan érdelődőket ;-)

De viccen kívül,valamit tenni kellene,mert elfogynak a versenyekről a kiváló lövészek… :cry:

Aki csak teheti,tegyen ez ellen!! :yahoo:

border guard
    border guard
    Résztvevő

Persze aláírás sincs rajta….”azaz mindig olvasd el a hsz-t alaposan, mielőtt válaszolsz rá”

üdv

border guard
    border guard
    Résztvevő

2003 még a korai idők,talán még működő központi adminisztrácíó nélkül

Valaki úgy értette,hogy a területi vizsgabizottság,ha vizsgáztathat,papírt is adhat…

Kortörténeti emlék,gondolom az aláírásokból kiderül,vagy nem…

üdv:

Attila

border guard
    border guard
    Résztvevő

Nem volt korábban, több “területi elv” alapján működő szövetségi alapismereti vizsgabizottság? Igaz,hogy a sikeres vizsga után a központi bizonyítványt :scratch: igényelni kellett a központból/Tőled.vagy a bizottságnál eleve volt…

Lehet ,hogy valaki” öntevékeny “volt az ügyben,mert hát lássuk be az okmánykiadás nem volt az a “kapkodó idegbeteg”

gyorsaságú :negative: Vagy valaki úgy értette,hogy a területi vizsgabizottság,ha vizsgáztathat,papírt is adhat…

Kortörténeti emlék,gondolom az aláírásokból kiderül,vagy nem…

üdv:

Attila

Chariot
    Résztvevő

Te SC!

Megvannak még a régebbi fórumok lementve? Mert azokban volt egy rakás régi harcos, névvel, emil címmel együtt, akik azóta jól eltűntek a horizont alatt. Kiáshatnád ezeket, hogy rendezzünk egy amolyan elöltöltős öregfiúk rendezvényt valahol!
    Baromi jó lenne összevadászni mindazokat, akik az elmúlt 15+ évben jöttek és azután sajnos eltűntek a magyar elöltöltős életből!

Nincs már elöltöltő egyesületi élet, sem egész hétvégés ereszd el a hajam dzsemborik, sem hétvégi örömlövészetek! :(

Ez talán segítene kicsit felpezsdíteni az életet!

Talán.

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Uraim!

Egy Fehova sokmindere jó. Tegnap például előkerült egy érdekesség. Olyan elöltöltő vizsgapapír, melyet nem a szövetség adott ki. A dolog pikantériája, hogy mindez 2003-ból származik, amikor  MEFLSZ szövetségi vizsga még hatósági vizsga volt… A “Magyar Elöltöltő Fegyveres Lövészek Nyugat Magyarországi vizsgaközpontja” állította ki… izgalmas a megfogalmazás is, mert szinte tökéletesnek tűnik, de hiányzik belőle a “Szövetsége” szó. Aláírás, bélyegző nincs rajta. Nem tudjuk egyelőre mi ez, de mindenképpen izgalmas.

Üdv

SC

Misó
    Résztvevő

http://www.mediaklikk.hu/video/karpat-expressz-2016-05-14-i-adas-6/

Klapka kupa, az 5. perctől néhány ismrőssel.

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Szervusztok!

Elvileg minden egyesületnek tudnia kellene, de hátha van még olyan mint a mi.
    Azért leírom, hogy úgy látszik sikerült egyenesbehozni az egyesület beszámolójának közzétételét.
    Tehát a módszer azoknak akik hozzám hasonlóan nem értenek hozzá:
    Közgyűlés elfogadja a beszámolót (gyakorlatilag a kiadás-bevétel mérlegét, valamint, hogy milyen tevékenységeket folytatott az egyesület, események stb.) ennek alapján kell kitölteni a PK-141 vagy PK-142-es nyomtatványt. Az egyszerűsített a 141-es. Ezt kell beküldeni az Országos Bírói hivatalnak.
    De elektronikus ügyfélkapun is leadható, akkor nincs postaköltség

Üdv: Tamás

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Szia Balázs!

Egy másik fórumon felvetődött, hogy a Ruger Old Army elöltöltős revkóval Magyarországon mely versenyszámokban lehet indulni hivatalosan. Tudtommal egyikben sem a mikrós irányzéka miatt.

Szakértő válaszod előre is köszön(jük)öm! ;-)

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Módosítottam egy online reg flületre, Így egyszerűbb lesz az élet.

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Kapszli hozzászólása:</div>
    Elnézést, rosszul linkeltem be. Már működik!

Már ki is próbáltam :-)

Vissza is jött, hogy ismeretlen cím….. :-(

Pferi
    Pferi
    Résztvevő

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Kapszli hozzászólása:</div>

Vissza is jött, hogy ismeretlen cím…..  :-(

Pferi
    Pferi
    Résztvevő

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 38